Blog

Jak propagovat vaši firemní mobilní aplikaci s malým rozpočtem?

Mobilní aplikace se rychle staly základním aspektem růstu malých podniků a průzkumy ukazují, že téměř polovina všech podniků má nyní mobilní aplikaci, přičemž jedna třetina plánuje v budoucnu investovat do vývoje aplikací ve snaze vyhovět vyvíjejícím se potřebám a očekáváním zákazníků. Je však důležité si uvědomit, že vývoj aplikací je pouze první fází začlenění mobilní technologie do obchodního modelu. Jednoduše mít mobilní aplikaci automaticky nepřinese výhody … počítá se s tím, co s ní uděláte.

Zobrazit »

Jak zviditelnit byznys realitní kanceláře pomocí mobilní aplikace?

Neexistuje žádný univerzální přístup k vytváření skvělé mobilní aplikace – funkce a funkcionality, které budete potřebovat, se liší v jednotlivých odvětvích. To může bát leckdy skličující nejen pro Vás, ale i pro vaši realitní kancelář, protože učinit rozhodnutí jak aplikaci nechat vyvinutou je náročné, ale teď se nebojte – jsme tu, abychom vám to pomohli rozlousknout! V tomto příspěvku se budeme dělit o naše odborné znalosti a nastíníme Vám, co je potřeba, aby se vaše realitní kancelář stala top v oboru s vlastní mobilní aplikací. Takže ať už hledáte aplikaci pro svou realitní společnost poprvé, nebo zoufale potřebuje revizi stávající, přečtěte si tento článek …

Zobrazit »

Golfové kluby

Získání vlastního bodovacího systému Hole-In-One v mobilní aplikací pro váš golfový klub je snadnější, než si možná myslíte. Víme, co je potřeba k vytvoření skvělé aplikace, která je funkční, užitečná pro členy i nečleny a pomáhá vám maximalizovat příjmy prostřednictvím rezervací a prodejních možností. Pokud váš golfový klub zvažuje svou vlastní mobilní aplikaci, přečtěte si tento článek, abyste zjistili, co přesně byste do ni měli zahrnout…

Zobrazit »

Snižte počty papírů ve vaši firmě!

Shledáváte svůj pracovní stůl skrytý pod obaly od čokolády a zásobníky na papír, plný faktur a poznámek? Sníte o elegantní, efektivní aplikaci, která je minimalistická na prostor, provoz a ovládání? Mnoho kanceláří usiluje o to, jít cestou bez papírování, ale ve skutečnosti je to velmi obtížný cíl. Mohla by vaše malá firma učinit z této vznešené vize realitu pomocí vlastní mobilní aplikace?

Zobrazit »

Co potřebuje dobrá mobilní aplikace pro účetní společnost?

Mobilní aplikace účetní firmy je skvělý způsob, jak nejen přidat další úroveň služeb pro své klienty, ale také je to strategické rozhodnutí, které může vaši společnost postavit do světla jako moderní a progresivní. Vzhledem k tomu, že mnoho majitelů malých podniků běžně spoléhá na digitální a mobilní nástroje od digitálního marketingu až po správu úloh, může vás mobilní aplikace v oboru účetnictví dokonale posunout do preferovaného způsobu činnosti.

Zobrazit »

Buďme v kontaktu

Neváhejte nás kontaktovat!

Zanechte nám prosím zde Váš telefonní kontakt a my se Vám brzy ozveme!

… nebo nás jednoduše kontaktujte …

Tento web používá cookies k zajištění co nejlepšího zážitku na našem webu.