Demo mobilní aplikace

Jak spustit demo mobilní aplikace pro:

Android

Přejděte na stránku Google Play a vyhledejte aplikaci „Preview Your App"​ a stáhněte do mobilního telefonu. Nebo v mobilním telefonu přejděte do aplikace Google Play a vyhledejte aplikaci „Preview Your App"​ a nainstalujte aplikaci.

Chcete-li zobrazit demo aplikace do pole e-mailové adresy zadejte kód aplikace. Heslo nechte prázdné a klikněte na ‘next’ a pak ‘go’ v pravé dolní části klávesnice.

Apple

Stáhněte si návod v PDF
Link pro stažení Preview instalation iPhone

PC

Přejděte na stránku Preview Your App. Do pole „E-mail“ zapište Váš kód. Stiskněte tlačítko Spustit DEMO.

Galerie mobilních aplikací

Rocker’s Steakhouse

Rocker's Steak House je steakhouse v americkém stylu s rockovou tematikou, který nabízí skvělá americká jídla. Pomocí naší aplikace si můžete rezervovat stůl, zobrazit nejnovější nabídku a dostávat včasné nabídky a aktualizace.

Buccleuch Montessori

Vítejte v předškolní a primární mobilní aplikaci Buccleuch Montessori Toddler. Prohlédněte si nadcházející události a zůstaňte informováni včasnými push upozorněními. Mějte přístup k nejnovější školním zprávám z vašeho mobilního zařízení.

Ryan Canter Club

Získejte přístup k informacím o svém voze kdekoli pomocí aplikace Ryan Canter Club. Ať už máte poruchu, nehodu nebo chcete jen zjistit více informací, aplikace nabízí celou řadu funkcí, které vám pomohou.

Aesthetics Hair & Beauty

Aplikace Aesthetics Hair & Beauty vám umožňuje provádět rezervace z vašeho mobilního zařízení. Užijte si exkluzivní pozdní nabídky, vstupte na svůj kanál YouTube a spojte se s námi na Facebooku a Twitteru.

Makeup Revolution

Připojte se s námi k Makeup Revolution i cestách. Získejte exkluzivní propagační akce dostupné pouze uživatelům aplikace. S naší aplikací vám neunikne naše nejnovější nabídka ani brzy očekávané produkty.

Four Ashes Golf Centre

Mobilní aplikace Four Ashes Golf Center má všechny kontaktní údaje a informace o poloze, které pro golfové středisko potřebujete. Získejte herní kartu k Four Ashes na praktické mapě a podívejte se také na zajímavosti v okolí.

Buďme v kontaktu

Neváhejte nás kontaktovat!

Zanechte nám prosím zde Váš telefonní kontakt a my se Vám brzy ozveme!

… nebo nás jednoduše kontaktujte …

Tento web používá cookies k zajištění co nejlepšího zážitku na našem webu.