Jaké jsou ideální vlastnosti školní mobilní aplikace?

Technologie se změnila téměř v každém odvětví, na které si vzpomenete, a vzdělávání není výjimkou. Změna zřejmá, nové nástroje, jako jsou monitory s dotykovou obrazovkou pro interaktivní učení a s rozšířenou realitou, se stávají stále běžnější.

Sdílet tento článek

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Technologie se změnila téměř v každém odvětví, na které si vzpomenete, a vzdělávání není výjimkou. Změna zřejmá, nové nástroje, jako jsou monitory s dotykovou obrazovkou pro interaktivní učení a s rozšířenou realitou, se stávají stále běžnější.

Vývoj technologie smartphonů také znamená, že se také změnil způsob, jakým školy komunikují se studenty a rodiči – a aplikace je skvělým způsobem, jak ji mohou školy využít. Vzhledem k tomu, že stále více škol investuje do rozvoje aplikací, podívejme se na funkce, které od uživatelů zajistí známku 1.

1. Třídní rozvrhy a aktivity

Začátek školního roku může být výzvou pro stovky studentů, ale integrace rozvrhů třídy a sdílení školních aktivit do mobilní aplikace znamená, že i noví studenti přesně vědí, kde by měli být, kdy.

Časový rozvrh mimoškolních aktivit je také skvělý nápad a skvělý způsob, jak více zapojit žáky do věcí, jako je například činoherní klub, školní sportovní týmy a mimořádné akce, jako jsou dobrovolnické a fundraisingové kampaně.

2. Obědové menu

Školní stravovací služby jsou důležitou součástí každodenních činností. Vhodná výživa je životně důležitá součást vzdělávacího procesu a zvýšené mediální pozornosti o tom, které školy slouží dětem, díky kampaním šéfkuchaře Jamie Olivera, proč neukazovat kvalitu vaší stravovací služby tím, že se stane součástí mobilní aplikace vaší školy ? Tato část aplikace může být také použita k poskytování nabídek pro žáky a rodiče – skvělé, pokud máte specifické stravovací potřeby, na které se musí pečovat, jako většina škol.

3. Školní obchod

Vzhledem k tomu, že většina škol vyžaduje, aby jejich studenti měli konkrétní školní pomůcky, integrace obchodu do vaší aplikace je nejen pohodlná, může také generovat příjmy pro vaši školu. Rodiče tak mohou snadno objednat bloky, učebnice nebo třeba školní uniformy prostřednictvím mobilní aplikace, která usnadňuje život všem. Pokud vaše škola nabízí jiné předměty, jako jsou knihy, sportovní vybavení nebo bazar učebnic, mohou být také integrovány zde.

4. Základní formuláře

Vaše škola bude mít bezpochyby své formuláře, které jsou čas od času vyžádané, aby rodiče nebo žáci vyplnili. S mobilní aplikaci mohou žít věci, jako jsou formuláře nepřítomnosti, což rodičům usnadňuje poskytování relevantních informací a snižuje počet zaznamenaných nepovolených nepřítomností. Mít vše přístupné prostřednictvím aplikace je také efektivnější a pohodlnější než spoléhat se čistě na papírové formuláře.

Více k prozkoumání

Firemní

Jak propagovat vaši firemní mobilní aplikaci s malým rozpočtem?

Mobilní aplikace se rychle staly základním aspektem růstu malých podniků a průzkumy ukazují, že téměř polovina všech podniků má nyní mobilní aplikaci, přičemž jedna třetina plánuje v budoucnu investovat do vývoje aplikací ve snaze vyhovět vyvíjejícím se potřebám a očekáváním zákazníků. Je však důležité si uvědomit, že vývoj aplikací je pouze první fází začlenění mobilní technologie do obchodního modelu. Jednoduše mít mobilní aplikaci automaticky nepřinese výhody … počítá se s tím, co s ní uděláte.

Buďme v kontaktu

Neváhejte nás kontaktovat!

Zanechte nám prosím zde Váš telefonní kontakt a my se Vám brzy ozveme!

… nebo nás jednoduše kontaktujte …

Tento web používá cookies k zajištění co nejlepšího zážitku na našem webu.