Funkce a obory

Zvyšte návštěvnost a oblíbenost u široké veřejnosti s vaší vlastní mobilní aplikací

Chápeme, že vaše firma je jedinečná. vaše aplikace může obsahovat další privátní funkce navržené přímo pro ni.

PUSH NOTIFIKACE

Pošlete upozornění svých nabídek, poukázek a speciálních připomenutí nebo oznámení. Pošlete bezplatné a neomezené upozornění na mobilní telefony nebo tablety zákazníků prostřednictvím vlastní mobilní aplikace.

OBJEDNÁVKA JÍDLA

Umožněte svým zákazníkům, aby si mohli objednat jídlo přímo ze svého přístroje iPhone nebo zařízení Android. Začlenění systému pro objednávání potravin do Vaše mobilní aplikace může zvýšit prodej, zopakovat objednávky.

VĚRNOSTNÍ PROGRAMY

Prostřednictvím mobilní aplikace zpřístupněte svůj vlastní věrnostní program pomocí našich QR kódů a elektronických razítkových karet.

PLATEBNÍ BRÁNY

Nechte si zaplatit za své zboží, služby nebo lístky přímo v mobilní aplikaci.

PRÁCE OFFLINE

Uložení do paměti umožňuje přístup k většině funkcí aplikace i v režimu off-line. Kromě toho se zlepšuje rychlost načítání aplikace a celková výkonnost.

PODPISOVÉ FORMULÁŘE

Podpis bude odeslán spolu s formulářem jako obrázek. Správce může také exportovat formuláře s podpisy do PDF ze sekce odeslaných dat administrace aplikace.

NÁKUPNÍ KOŠÍK

Vybudujte vlastní eShop přímo v mobilní aplikaci a umožněte svým zákazníkům objednávat vaše produkty 24/7. Díky mobilnímu marketingu nabídněte například vlastní „happy hours“ nebo „black friday“.

INTEGRACE ŘEŠENÍ TŘETÍCH STRAN

Integrujte hudbu, videa, fotografie a mnoho dalšího do Vaší mobilní aplikaci.

PRIVÁTNÍ OBSAH

Umožněte využívat svou aplikaci pouze registrovaným členům nebo pro ně oddělte sekce.

PŘESMĚROVÁNÍ Z WWW DO MOBILNÍ APLIKACE

Přesměrování uživatelů do PWA z Vaší stávající web stránky přímo do aplikace nebo do abchodu s aplikacemi. Spojte tak svůj byznys přímo se svými klienty.

"Příklad využití"

Mobilní aplikace VOŠ a SPŠE Plzeň má mnoho funkcí, které pomáhají a informují nejen studenty a uchazeče o studium, ale všechny, kteří školou žijí. K dispozici jsou například všechny důležitá telefonní čísla nebo kontaktní formulář. Můžete škole poslat fotku toho, co Vás zaujalo nebo pobavilo. Máte aktuální informace o dění a akcích, které si můžete nastavit sami. Důležité informace Vám doručí push notifikace.

"Výhody, které vám přinese pouze firemní mobilní aplikace na míru."

Kontaktuje nás ještě dnes

Stačí jen napsat nějaké podrobnosti a naše podpora Vás bude kontaktovat. 

Kontakt

  • 731-941-171
  • info@budtemobilni.cz

Tento web používá cookies k zajištění co nejlepšího zážitku na našem webu.